درباره شرکت تولیدی لورنزو

شرکت لورنزو سال 1372 فعالیت خود را با هدف خودکفایی کشور و رضایتمندی مشتریان آغاز نمود.
این شرکت معتقد است با برآورده نمودن خواسته های مشتری و با توجه به خواسته های نهان می توان به کیفیتی پایدار دست پیدا نمود و آن میسر نخواهد شد مگر با نگرش و تفکر سیستمی همراه با ایجاد فضایی پویا و خلاق با محوریت کرامت انسانی.
این شرکت با اختیار داشتن تکنولوژی و تلاش در کسب دانش شغلی، با این آرمان که نه تنها خواهد توانست عنوان بهترین خدمات کشور را به خود اختصاص دهد بلکه با هدف قراردادن بازارهای خارج از کشور می تواند جایگاهی مورد قبول را نیز در سایر کشورها بدست آورد لذا با چنین نگرشی و با هدف تضمین کیفیت پایدار محصولات خود، استقرار نظام مدیریت کیفیت آخرین ویرایش استاندارد ISO9001 را به عنوان نظامی کارا و اثربخش انتخاب و بدان پایبند می باشد و شعار رضایت مشتری ضامن پایداری شرکت و میزان دانایی ضامن امنیت شغلی ماست.
ارزش های ما کار تیمی تحویل به موقع ، کیفیت تضمین شده ، قیمت مناسب ، به روز بودن در حیطه مسئولیت و حفظ ارزشهای انسانی می باشد. ما برای تولید انواع شال و روسری از بهترین نوع پارچه، بهترین نوع چاپ، بهترین رنگ و بهترین نیروها استفاده کرده ایم و به همین دلیل است که به لطف خدا یکی از موفق ترین تولید کننده های بازار به حساب می آییم.

مدارک و استانداردها

جوایز و جشنواره ها