به وبسایت لورنزو خوش آمدید

خرید اقتصادی با صرفه اش می چسبد (قسمت دوم)

 خرید اقتصادی با صرفه اش می چسبد (قسمت دوم)

7) قبل ازخرید درباره مراکز فروش و کالاهای با کیفیت تر ، از دوستان و آشنایان سوال و یا در سایت های اینترنتی معتبر تحقیق کنیم.

8) خرید از بورس کالاها و عمده فروشی ها به صرفه تر است وقتی وارد مکانی می شویم که چندین و چند فروشگاه با یک زمینه مشترک مشغول کارند چون فضای رقابتی حاکم است قیمت ها شکسته خواهد شد.

9) اگر سبد خرید ما پر از اقلام ارزان قیمت است لزوما به این معنی نیست که اقتصادی خرید کرده ایم چون همیشه هم ارزان خریدن به صرفه نیست بلکه در این حالت کیفیت را فدای قیمت کرده و کالاهای بی مورد زیادی هم خریده ایم خودمان را گول نزنیم.

10) قبل از خرید هر چیز قیمت ها را مقایسه کنیم و با وارد شدن به اولین فروشگاه دست به جیب نشویم سعی کنیم به جاهای مشابه دیگر هم سربزنیم و قیمت ها را بسنجیم.

11) مراقب باشیم که تبلیغات جذاب و بسته بندی های شیک ما را تحت تاثیر قرار ندهند.

12) هرگاه یک فروشنده ، برسرکیفیت و خوب بودن یک کالا ، شیرین زبانی کرد و یا قسم خورد یک جای کار می لنگد با یک خداحافظی جیبمان را خوشحال کنیم.

13) اگر به فروشگاهی می رفتیم که حراج و یا تخفیف دارد ، واقعا چیزهایی را بخریم که نیاز داریم بعضی هایمان لباس های زیادی را در همین شرایط خریده ایم اما سالی یکبار هم استفاده نکرده ایم.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
کانال تلگرام شرکت لورنزو