به وبسایت لورنزو خوش آمدید

خرید اقتصادی با صرفه اش می چسبد(قسمت سوم)

 خرید اقتصادی با صرفه اش می چسبد(قسمت سوم)

14) در ارتباط با وسایل الکترونیکی هرگزجدیدترین مدل را نخریم چرا که تفاوت قیمت آن با یک مدل پایین تو بسیار بیشتر است ، اندکی صبر افت قیمت نزدیک است.

15) وقتی به خرید می رویم سعی کنیم علاوه بر نیازهای امروز، نیازهای روزهای آینده خود را بدانیم زیرا ممکن است به کالایی برخورد کنیم که قیمت مناسبی دارد و در آینده به آن احتیاج پیدا می کنیم.

16) وقتی برای خرید خوراکی و اغذیه به بازار می رویم حتما شکم مبارک را سیر کرده باشیم بارها دیده شده که خیلی افراد هنگام خرید چیزهایی می خرند که بعدا پشیمان می شوند گرسنگی و هیجان آنی ناشی از آن می تواند باعث شود چندین برابر نیازمان خوراکی بخریم.

17) با خودمان پیمان ببندیم که گران فروش ها و دولاپهنا بندازها خرید نکنیم خیر دنیا و آخرت در این است.

18) بعضی کالاها مصرف مداوم دارند مثلا دستمال کاغذی، لوازم شوینده و ... خرید این نوع کالاها که تاریخ مصرف طولانی مدتی هم دارند،به صورت عمده ای ، در بسته های بزرگتر و چند لیتری به صرفه تر است.

19) برخی برندهای مشهور برای حفظ پرستیژ کاری اقدام به فروش کالا با قیمت های بالا می کنند این در حالیست که ما می توانیم خیلی از کالاهای با کیفیت را با قیمتی پایین تر تهیه کنیم، فقط چون برند مشهوری ندارند پس لطفا قید برند بازی های تجملاتی و این سبکی را بزنیم.

20) معمولا فروشگاههای آنلاین به شکلی کامل و جامع کالاهای گوناگون را دسته بندی های مختلف معرفی کرده و مزایا و ویژگی های آن ها را با هم مقایسه می کنند که از این طریق ، امکان یک انتخاب درست و آگاهانه و اقتصادی فراهم می شود.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
کانال تلگرام شرکت لورنزو