کمی از رنگ مشکی فاصله بگیریم

کمی از رنگ مشکی فاصله بگیریم

کمی از رنگ مشکی فاصله بگیریم

شاید برای شما پیش آمده که بخواهید لباس تیره رنگ خود را کنار بگذارید و از رنگهای پررنگ و پر انرژی استفاده نمایید پیراهنی روشن به رنگ صورتی انتخاب می کنید اما پس از پوشیدن آن در مهمانی احساس رضایت نمی کنید از این رو پوشیدن لباسهای رنگ روشن را کنار می گذارید و دوباره جذب پیراهن تیره رنگ خود با رنگهای مشکی ، خاکستری و سورمه ای می شوید.
برای رفع مشکل اصل بسیار ساده ای وجود دارد که لازم است آن را درست کردن لباس به کار ببرید:رنگ پوست شما در انتخاب رنگ لباس تاثیر مهمی دارد تفاوت رنگ پوست شما موجب شده تا پیراهن صورتی رنگ برای دوستتان زیبا و برازنده باشد اما برای شما جذابیت های لازم را ایجاد نکند.
بهتر است افرادی که پوست تیره ، چشم و موی مشکی یا قهوه ای تیره دارند از رنگهایی استفاده کنند که با رنگ تیره مغایرت داشته باشد. این تفاوت رنگ موجب می شود تا چهره آنها جذابیت بیشتری داشته باشد. بنابراین به این گروه توصیه می شود از رنگهای صورتی ، سفید، خاکی، آبی روشن و طوسی روشن استفاده کنید. رنگهایی مثل مشکی قهوه ای تیره، سبز تیره ، سبز یشمی قرمز تیره از جمله رنگهایی است که این گروه از انتخاب آنها باید پرهیز کند.
افرادی که پوست روشن و چشم موی روشن و بلوند دارند بهتر است از رنگهای  استفاده کنند.که بارنگ مو و چشم آنها در تضاد باشد از این رو رنگ های مناسب این گروه آبی ملایم ، قهوه ای، بژ، آبی سیر است این گروه بهتر است پوشیدن لباسهایی بارنگ قرمز،صورتی، نارنجی، زرد و ارغوانی خود داری کنند.
در مورد افرادی که رنگ پوست آنها رنگ معمولی و گندمی است کمتر حساسیت وجود دارد. این گروه می توانند از غالب رنگها استفاده کنند . اما بهتر است این گروه پیراهن خود را بر اساس رنگ چشمانشان انتخاب کنند.رنگهایی که به این گروها توصیه می شود بژ، سورمه ای، آبی، مشکی و صورتی است .
افراد تیره پوست معمولا دارای چشمان و موهای مشکی و قهوه ای تیره می باشند که در این صورت باید رنگهایی را انتخاب کرد که با تنیره مغایرت داشته باشداین مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می گردد.
رنگهای مناسب برای این گروه صورتی ، سفید، خاکی، آبی ملایم ، طوسی روشن
رنگهای نامناسب این گروه : مشکی، قهوه ای تیره ، فیروزه ای، سبز یشمی، قرمز تیره
اگر جزء این دسته افراد هستید از پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره خودداری کنید. از آنجایی که رنگ مشکی و آبی تیره معمولا به عنوان لباس رسمی کار در نظر گرفته شده و نمی توان به طور کامل آن را کنار گذاشت، لذا سعی کنید به کارگیری آنها را به حداقل رسانده و فقط در صورت لزوم از آنها استفاده نمایید.پارچه با طرح های شلوغ

بسیاری از خانم ها علاقه زیادی به استفاده از پارچه هایی با طرح های شلوغ دارند برخی از این افراد در لباسهاشان بیشتر از دوطرح استفاده می کنند به عنوان مثال پیراهن گل دار سفید را با دامنی گل دار یا چهارخانه ست می کنند . این انتخاب، یکی از اشتباهاتی است که به جد باید از آن پرهیز کرد ، چرا که شلوغی طرح پارچه زیبایی و ظرافت دوخت و طرح لباس را از بین می برد و توصیه می شود تنها از یک پارچه طرح دار در لباستان استفاده کنید.زیورآلات نامناسب

انتخاب زیور آلات از مهمترین ظرافت های لباس خانم ها در مهمانی های زنانه است. برخی از خانم ها زیور آلات زیادی در مهمانی ها استفاده می کنند که در غالب موارد نیز زیبا به نظر نمی رسند. بهتر است در مهمانی ها از زیورآلات کمتر ، ساده تر و ظریف تر استفاده کنید.ست نامناسب رنگ لباس

در انتخاب رنگهای مانتو ، روسری، شال ، دامن و شلوار دقت کنید . سعی کنید حداکثر از سه رنگ در نوع پوششتان استفاده کنید. دقت کنید که هرگز لباسهای اسپرت را بالباس رسمی ترکیب نکنید. این مسئله یکگی از بزرگترین خطاهای ست کردن لباس است که جلوه ای نامناسب به شما می دهد.  


 

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
کانال تلگرام شرکت لورنزو