چند اشتباه مد در خانم ها

چند اشتباه مد در خانم ها

چند اشتباه مد در خانم ها

. هرگز لباسهایی که سایز شما نیستند نپوشید. شاید بسیار پیش آمده باشد که بخواهید بایک رژیم غذایی و ورزش وزن خود را کاهش دهید ، به خحاطر داشته باشید که اگر برای خرید لباس می رویدلباسی را انتخاب کنید که با وزن کنونی شما تناسب داشته باشد.
. به خاطر داشته باشید که از رنگ های متنوع  و زیاد در هماهنگ کردن لباسهایتان خودداری کنید . همواره همواره رنگ های ساده در یک تناژ یا دو رنگ متضاد را بایکدیگر همراه کنید . به خاطر داشته باشید که هرگز رنگ سبز را با قرمز نپوشید.
فراموش نکنید که کفشهای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است . بنابراین تمیز بودن آنها و همخوانی داشتن آنها با لباس مهم است . به عنوان لباس هرگز لباس رسمی خود (کت و شلوار) را با کفش های اسپرت و ورزشی ست نکنید.
. اگر یادتان باشد مایکل جکسون همیشه جوراب سفید می پوشید . همواره باید جوراب های خود را بارنگ شلوار خود هماهنگ کنید، مگر بخواهید از جوراب های حوله ای برای کفش های ورزشی خود استفاده کنید.
. هرگز دامن های کوتاه را با پیراهن های کوتاه هماهنگ نکنید.
. با جوراب شلواری کفش باز نپوشید.
قد شلوار
قد شلوار شما بسیار مهم است . مطمئن باشید که شلوار شما به زمین کشیده نمی شود و تا روی کفش شما می آید. کوتاهی بیش از اندازه ی شلوار هم به طوری که هنگامی که راه می روید جوراب شما دیده شود خوب نیست. شلوار جین خود را تا نکنید. این روش دیگر مد نیست و مسلما نشان از تنبلی شما در کوتاه کردن شلوارتان است.
تلفن همراه
لطفا تلفن همراه خود را در جیبتان بگذارید و آن را به کمرتان نبندید . این کار همان اندازه جذاب است که برخی از هدفون بلوتوث خود به عنوان مد روز استفاده می کنند . این یک تلفن همراه است ، تفنگ نیست و آن را در جیب خود نگه دارید.
دمپایی
دمپایی ها برای کنار استخر یا دریاست . پس تفاوت آن را با صندل بدانید و در طول روز از آنها استفاده نکنید.

 

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
کانال تلگرام شرکت لورنزو